Kalendarium Wydarzeń

Kraków jest miastem kultury i sztuki, w którym odbywające się wydarzenia artystyczne trafiające w gust najbardziej wymagających odbiorców.


Więcej

Krakow Live Festival

Specjalne pakiety pobytowe: 18.08.2017-20.08.2017

Zapraszamy na niezwykły festiwal muzyczny. Impreza odbędzię się na terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie. W tym roku wystąpią: Alt-J, Wiz Khalifa, Lana Del Rey and Ellie Goulding.

Więcej

Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn

Specjalne pakiety pobytowe: 23.08-3.09.2017

To niezwykłe wydarzenia sportowe w Krakowie. W Tauron Arena  w dniach 24, 26, 28 sierpnia 2017 roku wystąpią zespoły grupy C (Rosja, Bułgaria, Słowenia i Hiszpania)

Więcej

3rd Lions World Song Festival for the Blind

Specjalne pakiety pobytowe: 2.11-5.11.2017

Konkurs jest dedykowany utalentowanym wokalistom z dysfunkcją wzroku – niewidomym lub niedowidzącym, którzy nie funkcjonują w środowisku profesjonalnych muzyków. Zapraszamy do Krakowa na międzynarodowe wydarzenie muzyczne.

Więcej

Koncert Klezmer Music

Zapraszamy na niezwykła ucztę muzyczną - unikalne połączenie melodii żydowskich, słowiańskich, tureckich i cygańskich. Koncert zachwyci każdego i dostarczy niezapomnianych wrażeń nie tylko wielbicielom muzyki klezmerskiej.

Więcej

Spotkanie z Folklorem

Kolorowe widowisko z ludowym tańcem, śpiewem oraz  zabawa w którą zaangażowany zostanie każdy z uczestników. To również możliwość poznania ludowych zwyczajów i degustacja regionalnych potraw.

Więcej

Koncerty Folk Show

Proponujemy widowiskowe  spotkanie z polskim folklorem i ludową tradycją. Przedstawienia odbywają  się w samym centrum Krakowa w XV- wiecznej kamienicy, w kultowej Jamie Michalika.

Więcej

Koncert Chopinowski

Na to wydarzenie zapraszamy koneserów oraz miłośników muzyki klasycznej. Koncerty są w całości poświęcone twórczości wybitnego  kompozytora -  Fryderyka Chopina.

 

Więcej

Koncert Royal Chamber Orchestra

Zapraszamy na koncert muzyki poważnej w wykonaniu zespołu Royal Chamber Orchestra. W programie znane utwory klasyczne oraz popularne melodie filmowe.

 

Więcej