Hotel Galaxy****

Hotel Galaxy****

Hotel Galaxy****to wyjątkowy hotel ze strefą SPA&Wellness zlokalizowany w centrum Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta. Nocujący tu goście otrzymują paletę pozytywnych emocji oraz wyjątkowych możliwości spędzenia czasu w stolicy Małopolski. Galaxy**** to według wielu naszych gości najlepiej zlokalizowany i wyposażony hotel w Krakowie.

Więcej

Pokoje Gościnne Jordan

Pokoje Gościnne Jordan

Pokoje Gościnne Jordan usytuowane są w sercu zabytkowego Krakowa, w XIX – wiecznej kamienicy. Obiekt położony jest 10 minut od Dworca PKP i 5 minut od Rynku Głównego. Wieloletnia tradycja, fachowa obsługa, dogodna lokalizacja w samym centrum miasta oraz szereg udogodnień zapewniają wygodę Gościom.

Więcej

Willa Jordanówka

Willa Jordanówka

Pensjonat Jordanówka jest położony w malowniczej i cichej okolicy, nad brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego. To jedyne takie miejsce, skąd roztaczają się piękne widoki na cztery pasma górskie - Tatry, Pieniny, Gorce i Babią Górę, cztery Parki Narodowe - Tatrzański, Pieniński, Gorczański, Babiogórski oraz jezioro, nad którym górują dwa zamki w Czorsztynie i Niedzicy.

Więcej