WOW Krakow

Odkryj z nami Kraków. Wow Krakow to oferta zawierająca zwiedzanie miasta z czerwonych autobusów cabrio, które kursują po stałej trasie umożliwiając wsiadanie i wysiadanie na ustalonych przystankach dowolną ilość razy. System audio w 7 językach opowiada o atrakcjach zlokalizowanych wokół najbliższego przystanku na trasie przejazdu. Kupując bilet na przejazd zyskujesz dostęp do wielu atrakcji i rabatów.

Poznaj szczegóły i kup bilet

wowkrakow by night tour

Wyjatkowa oferta na sobotni wieczór w Krakowie. Wieczorny przejazd czerwonym autobusem cabrio. Wielką atrakcją jest wyjście na Kopiec Krakusa, z którego można podziwiać piękną panoramę miasta. Drugą część wycieczki to spacer z przewodnikiem wyjątkowymi uliczkami Starego Miasta, szansa by poczuć niepowtarzalny klimat Krakowa.
Jest to  wieczór podczas którego historia przeplata się ze współczesnością - wycieczka kończy się w Hard Rock Cafe- każdy z uczestników otrzymuje voucher na przekąskę lub drink. 

Poznaj szczegóły

Cabrio na wynajem

Czerwone autobusy Cabrio to atrakcyjny środek transportu dla grupy polecany do realizacji programów dodatkowych dla grup turystycznych, incentive, uczestników spotkań biznesowych w krakowskich firmach, hotelach, obiektach konferencyjnych, a także programów realizujących kampanie promocyjne i reklamy.
 

Poznaj szczegóły

Mąka i Szkło

Event, uczestnicy którego aktywnie włączą się w polskie i krakowskie obyczaje - skosztują własnoręcznie wypieczonego obwarzanka a na świątecznej choince będą mogli zawiesić pomalowaną przez siebie bombkę. 
Zwieńczeniem pracowitego popołudnia będzie degustacja polskich piw z lokalnego browaru.

 

Poznaj szczegóły

Gra z ogniem

Event oparty na grze terenowej wzmacniającej integrację grupy, podczas której uczestnicy zmierzą się z rozwiązywaniem łamigłówek logicznych, zadań sprawnościowych i na spostrzegawczość.
Na zakończenie ognisko z wiśniówką i pieczeniem kiełbasy w Lesie Wolskim lub na Błoniach Zabierzowskich.

Idealna propozycja na spotkanie integracyjne, uzupełnienie konferencji.

Poznaj szczegóły 

 

Ryba i Kamień

Event plenerowy pozwalający poznać nie tylko przyrodnicze walory Ojcowskiego Parku Narodowego.
Wycieczka do Doliny Prądnika uzupełniona degustacją pstraga z lokalnych stawów rybnych.

Więcej

Melex

Melex to idealny sposób na zwiedzenie Starego Miasta elektrycznym, cichym pojazdem wyposażonym w system audio. Kilka wariantów tras, do wyboru.

Więcej

Transport

Świadczymy usługi transportowe w kraju i za granicą. Oferujemy transfery lotniskowe oraz wynajem busów i autobusów. Naszym priorytetem jest wysoka jakość świadczonych usług i bezpieczeństwo podróżujących.

Poznaj szczegóły 

Lekcje w Krakowie

To nieszablonowe połączenie  edukacji ze zwiedzaniem Krakowa. Każda lekcja to wycieczka, która oprócz poznania zabytków i historii miasta, w ciekawy i niekonwencjonalny sposób umożliwi realizację podstawy programowej.

Więcej

Skontaktuj się z nami

Przygotujemy najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie:

T: +48 12 354 59 45
Email: groups@jordan.pl

Proszę, popraw zaznaczone pola i spróbuj ponownie.