WOW Krakow

Odkryj z nami Kraków. Wow Krakow to oferta zawierająca zwiedzanie miasta z czerwonych autobusów cabrio, które kursują po stałej trasie umożliwiając wsiadanie i wysiadanie na ustalonych przystankach dowolną ilość razy. System audio w 7 językach opowiada o atrakcjach zlokalizowanych wokół najbliższego przystanku na trasie przejazdu. Kupując bilet na przejazd zyskujesz dostęp do wielu atrakcji i rabatów.

Poznaj szczegóły i kup bilet

wowkrakow by night tour and taste

Wyjatkowa oferta na sobotni wieczór w Krakowie. Wieczorny przejazd czerwonym autobusem cabrio. Wielką atrakcją jest wyjście na Kopiec Krakusa, z którego można podziwiać piękną panoramę miasta. Wycieczkę kończy degustacja polskich win i serów.
 

Poznaj szczegóły

Cabrio na wynajem

Czerwone autobusy Cabrio to atrakcyjny środek transportu dla grupy polecany do realizacji programów dodatkowych dla grup turystycznych, incentive, uczestników spotkań biznesowych w krakowskich firmach, hotelach, obiektach konferencyjnych, a także programów realizujących kampanie promocyjne i reklamy.
 

Poznaj szczegóły

Mąka i Szkło

Event, uczestnicy którego aktywnie włączą się w polskie i krakowskie obyczaje - skosztują własnoręcznie wypieczonego obwarzanka a na świątecznej choince będą mogli zawiesić pomalowaną przez siebie bombkę. 
Zwieńczeniem pracowitego popołudnia będzie degustacja polskich piw z lokalnego browaru.

 

Poznaj szczegóły

Gra z ogniem

Event oparty na grze terenowej wzmacniającej integrację grupy, podczas której uczestnicy zmierzą się z rozwiązywaniem łamigłówek logicznych, zadań sprawnościowych i na spostrzegawczość.
Na zakończenie ognisko z wiśniówką i pieczeniem kiełbasy w Lesie Wolskim lub na Błoniach Zabierzowskich.

Idealna propozycja na spotkanie integracyjne, uzupełnienie konferencji.

Poznaj szczegóły 

 

Ryba i Kamień

Event plenerowy pozwalający poznać nie tylko przyrodnicze walory Ojcowskiego Parku Narodowego.
Wycieczka do Doliny Prądnika uzupełniona degustacją pstraga z lokalnych stawów rybnych.

Więcej

Melex

Melex to idealny sposób na zwiedzenie Starego Miasta elektrycznym, cichym pojazdem wyposażonym w system audio. Kilka wariantów tras, do wyboru.

Więcej

Transport

Świadczymy usługi transportowe w kraju i za granicą. Oferujemy transfery lotniskowe oraz wynajem busów i autobusów. Naszym priorytetem jest wysoka jakość świadczonych usług i bezpieczeństwo podróżujących.

Poznaj szczegóły i kup bilet

Lekcje w Krakowie

To nieszablonowe połączenie  edukacji ze zwiedzaniem Krakowa. Każda lekcja to wycieczka, która oprócz poznania zabytków i historii miasta, w ciekawy i niekonwencjonalny sposób umożliwi realizację podstawy programowej.

Więcej

Skontaktuj się z nami

Przygotujemy najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie:

T: +48 12 354 59 45
Email: groups@jordan.pl

Proszę, popraw zaznaczone pola i spróbuj ponownie.