WOW Krakow

WOW Krakow

Odkryj z nami Kraków. Wow Krakow to oferta zawierająca zwiedzanie miasta z czerwonych autobusów cabrio, które kursują po stałej trasie umożliwiając wsiadanie i wysiadanie na ustalonych przystankach dowolną ilość razy. System audio w 7 językach opowiada o atrakcjach zlokalizowanych wokół najbliższego przystanku na trasie przejazdu. Kupując bilet na przejazd zyskujesz dostęp do wielu atrakcji i rabatów.

Poznaj szczegóły i kup bilet

wowkrakow by night tour

wowkrakow by night tour

Wyjatkowa oferta na sobotni wieczór w Krakowie. Wieczorny przejazd czerwonym autobusem cabrio. Wielką atrakcją jest wyjście na Kopiec Krakusa, z którego można podziwiać piękną panoramę miasta. Drugą część wycieczki to spacer z przewodnikiem wyjątkowymi uliczkami Starego Miasta, szansa by poczuć niepowtarzalny klimat Krakowa.
Jest to  wieczór podczas którego historia przeplata się ze współczesnością - wycieczka kończy się w Hard Rock Cafe- każdy z uczestników otrzymuje voucher na przekąskę lub drink. 

Poznaj szczegóły

Cabrio na wynajem

Cabrio na wynajem

Czerwone autobusy Cabrio to atrakcyjny środek transportu dla grupy polecany do realizacji programów dodatkowych dla grup turystycznych, incentive, uczestników spotkań biznesowych w krakowskich firmach, hotelach, obiektach konferencyjnych, a także programów realizujących kampanie promocyjne i reklamy.
 

Poznaj szczegóły

Mąka i Szkło

Mąka i Szkło

Event, uczestnicy którego aktywnie włączą się w polskie i krakowskie obyczaje - skosztują własnoręcznie wypieczonego obwarzanka a na świątecznej choince będą mogli zawiesić pomalowaną przez siebie bombkę. 
Zwieńczeniem pracowitego popołudnia będzie degustacja polskich piw z lokalnego browaru.

 

Poznaj szczegóły

Ryba i Kamień

Ryba i Kamień

Event plenerowy pozwalający poznać nie tylko przyrodnicze walory Ojcowskiego Parku Narodowego.
Wycieczka do Doliny Prądnika uzupełniona degustacją pstraga z lokalnych stawów rybnych.

Więcej

Transport

Transport

Świadczymy usługi transportowe w kraju i za granicą. Oferujemy transfery lotniskowe oraz wynajem busów i autobusów. Naszym priorytetem jest wysoka jakość świadczonych usług i bezpieczeństwo podróżujących.

Poznaj szczegóły 

Przygotujemy najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie:

T: +48 12 354 59 45
Email: groups@jordan.pl