Tramwaj Retro Tram Café

Marzysz o nietypowej i szalonej przygodzie? Chcesz zorganizować niezapomniane wydarzenie? Nie mogłeś trafić lepiej. Retro Tram Café to jedyne w swoim rodzaju miejsce, w którym można podziwiać zmieniające się za oknem widoki Krakowa.

Więcej

WOW Krakow

Odkryj z nami Kraków. Wow Krakow to oferta zawierająca zwiedzanie miasta z czerwonych autobusów cabrio, które kursują po stałej trasie umożliwiając wsiadanie i wysiadanie na ustalonych przystankach dowolną ilość razy. System audio w 7 językach opowiada o atrakcjach zlokalizowanych wokół najbliższego przystanku na trasie przejazdu. Kupując bilet na przejazd zyskujesz dostęp do wielu atrakcji i rabatów.

Poznaj szczegóły i kup bilet

wowkrakow by night tour and taste

Atrakcyjny przejazd po Krakowie w godzinach wieczornych autobusem typu Mago Cabrio. Grupie towarzyszy pilot - przewodnik. Wielką atrakcją jest wyjście na Kopiec Krakusa, z którego można podziwiać piękną panoramę miasta. Wycieczkę kończy degustacja najlepszych polskich przysmaków regionalnych oraz alkoholi - wina, miodu, cydru w jednej z krakowskich restauracji.

Poznaj szczegóły i kup bilet

Melex

Melex to idealny sposób na zwiedzenie Starego Miasta elektrycznym, cichym pojazdem wyposażonym w system audio. Trasa obejmuje: Drogę królewską, Rynek Główny, Wzgórze Wawelskie – dawną siedzibę polskich królów.

Więcej

Transport

Świadczymy usługi transportowe w kraju i za granicą. Oferujemy transfery lotniskowe oraz wynajem busów i autobusów. Naszym priorytetem jest wysoka jakość świadczonych usług i bezpieczeństwo podróżujących.

Poznaj szczegóły i kup bilet

Lekcje w Krakowie

To nieszablonowe połączenie  edukacji ze zwiedzaniem Krakowa. Każda lekcja to wycieczka, która oprócz poznania zabytków i historii miasta, w ciekawy i niekonwencjonalny sposób umożliwi realizację podstawy programowej.

Więcej

Skontaktuj się z nami

Przygotujemy najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie:

T: +48 12 354 59 45
Email: groups@jordan.pl

Proszę, popraw zaznaczone pola i spróbuj ponownie.