WOWKrakow!

WOWKrakow!

Odkryj z nami Kraków. Wow Krakow to oferta zawierająca zwiedzanie miasta z czerwonych autobusów cabrio, które kursują po stałej trasie umożliwiając wsiadanie i wysiadanie na ustalonych przystankach dowolną ilość razy. System audio w 7 językach opowiada o atrakcjach zlokalizowanych wokół najbliższego przystanku na trasie przejazdu. Kupując bilet na przejazd zyskujesz dostęp do wielu atrakcji i rabatów.

Poznaj szczegóły i kup bilet

WOWKrakow!by night tour

WOWKrakow!by night tour

Wyjatkowa oferta na sobotni wieczór w Krakowie. Wieczorny przejazd czerwonym autobusem cabrio. Wielką atrakcją jest wyjście na Kopiec Krakusa, z którego można podziwiać piękną panoramę miasta. Drugą część wycieczki to spacer z przewodnikiem wyjątkowymi uliczkami Starego Miasta, szansa by poczuć niepowtarzalny klimat Krakowa.
Jest to  wieczór podczas którego historia przeplata się ze współczesnością - wycieczka kończy się w Hard Rock Cafe- każdy z uczestników otrzymuje voucher na przekąskę lub drink. 
Grupie towarzyszy pilot - anglojęzyczny przewodnik.

Poznaj szczegóły i kup bilet

GLASS BAUBLES visiting and workshop tour

GLASS BAUBLES visiting and workshop tour

W czasach gdy w zasadzie wszystkie przedmioty produkowane są maszynowo, z minimalnym udziałem człowieka, warto poznać miejsce gdzie każda czynność wykonywana jest ręcznie. Największym atutem wizyty w manufakturze ozdób szklanych w Bęble jest możliwość aktywnego wzięcia udziału w procesie powstawania tych ozdób. Etapy produkcji bombek, które wymagają ogromnego doświadczenia i precyzji są wykonywane przez profesjonalistów. Te czynności możemy jedynie obserwować. Osobiście możemy się przekonać jedynie jak wiele precyzji i cierpliwości wymaga praca dekoratorki. Różnorodność wzorów, które można zobaczyć (i zakupić po promocyjnej cenie)  w sklepie firmowym przyprawia o zawrót głowy.

Poznaj szczegóły i kup bilet

Auschwitz - Birkenau

Auschwitz - Birkenau

Odwiedzenie Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu - największego byłego obozu koncentracyjnego, miejsca zadumy i refleksji pogłębia wiedzę historyczną na temat tego czym był i jak funkcjonował Holocaust.

Zaplanuj całodzienną wycieczkę z Krakowa do Oświęcimia.

Poznaj oferty i zarezerwuj

Częstochowa

Częstochowa

Jasna Góra to najczęściej odwiedzane Sanktuarium Maryjne w Polsce. Jego najcenniejszym skarbem jest cudowny obraz Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej - Czarnej Madonny, sześciokrotnie odwiedzany przez Ojca Świętego Jana Pawła II.

Zaplanuj całodzienną wycieczkę z Krakowa do Częstochowy.

Poznaj oferty i zarezerwuj

Koncert Klezmer Music

Koncert Klezmer Music

Zapraszamy na niezwykłą ucztę muzyczną - unikalne połączenie melodii żydowskich, słowiańskich, tureckich i cygańskich. Koncert zachwyci każdego i dostarczy niezapomnianych wrażeń nie tylko wielbicielom muzyki klezmerskiej.

Więcej

Kazimierz

Kazimierz

Krakowski Kazimierz - dawna dzielnica żydowska to zabytkowy, bardzo charakterystyczny dystrykt, który w okresie XIV-XIX w. funkcjonował jako samodzielne miasto. Zabytki Kazimierza zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Obiekty turystyczne i klimat dzielnicy, w której kultura żydowska przenika się z chrześcijańską stanowią o oryginalności i atrakcyjności miejsca. Liczne restauracje i bary tętnią życiem nocnym.

Zaplanuj spacer i zwiedzanie Kazimierza.

Poznaj oferty i zarezerwuj

Spotkanie z Folklorem

Spotkanie z Folklorem

Kolorowe widowisko z ludowym tańcem, śpiewem oraz  zabawa w którą zaangażowany zostanie każdy z uczestników. To również możliwość poznania ludowych zwyczajów i degustacja regionalnych potraw.

Więcej

Koncerty Folk Show

Koncerty Folk Show

Proponujemy widowiskowe  spotkanie z polskim folklorem i ludową tradycją. Przedstawienia odbywają  się w samym centrum Krakowa w XV- wiecznej kamienicy, w kultowej Jamie Michalika.

Więcej

Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska i Łagiewniki

Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska i Łagiewniki

Wadowice to rodzinne miasto Jana Pawła II, w którym spędził swoje młodzieńcze lata. Kalwaria Zebrzydowska zwana ”Polską Jerozolimą” to miejsce kultu religijnego z Sanktuarium Pasyjno-Maryjnym wpisanym na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W krakowskich Łagiewnikach znajduje się Sanktuarium z Cudownym Obrazem Jezusa Miłosiernego, relikwiami i odtworzoną celą świętej Faustyny kanonizowanej przez Jana Pawła II.

Zaplanuj całodzienną wycieczkę przybliżającą historię pontyfikatu Jana Pawła II.

Poznaj oferty i zarezerwuj

Koncert Chopinowski

Koncert Chopinowski

Na to wydarzenie zapraszamy koneserów oraz miłośników muzyki klasycznej. Koncerty są w całości poświęcone twórczości wybitnego  kompozytora -  Fryderyka Chopina.
Wyjątkowa okazja by wysłuchać zarówno sztandarowych  jak i mniej znanych utworów Chopina w wirtuozowskim wykonaniu.
 

Więcej

Kraków i Łagiewniki

Kraków i Łagiewniki

Kraków jest europejskim miastem kultury ze średniowieczną historią, pomnikami polskiej kultury i religii. Obiekty sakralne zarówno zabytkowe jak i współczesne stanowią motyw turystyczny dla międzynarodowych grup pielgrzymkowych. Katedra Wawelska, Bazylika Mariacka, Sanktuarium w Łagiewnikach, Centrum Jana Pawła II to najważniejsze miejsca na szlaku Papieża Polaka.

Zaplanuj zwiedzanie Krakowa szlakiem Jana Pawła II.

Poznaj oferty i zarezerwuj

Nowa Huta

Nowa Huta

Nowa Huta to krakowska dzielnica, która stała się symbolem komunizmu. W założeniu powojennych władz Polski miała być komunistycznym rajem i stanowić niezależne miasto. Obecnie jest największą dzielnicą mieszkalną Krakowa. Znajduje się 10 km od zabytkowego centrum Krakowa. Jest typowym przykładem architektury charakterystycznej dla epoki socjalizmu panującego w Polsce i sąsiednich krajach po II wojnie światowej.

Skorzystaj z oferty "podróży" do czasów PRL-u.

Poznaj szczegóły i zarezerwuj

Koncert Royal Chamber Orchestra

Koncert Royal Chamber Orchestra

Zapraszamy na koncert muzyki poważnej w wykonaniu zespołu Royal Chamber Orchestra. W programie znane utwory klasyczne oraz popularne melodie filmowe.

 

Więcej

Rejs po Wiśle

Rejs po Wiśle

Rejs po Wiśle to forma zwiedzania Krakowa z perspektywy  królowej polskich rzek. W trakcie wycieczki można zobaczyć kolejno: Wzgórze Wawelskie i Centrum Manggha, Klasztor Norbertanek i Zamek w Przegorzałach,  Kopiec Kościuszki, Opactwo Benedyktynów w Tyńcu.

Poznaj oferty i zarezerwuj

Spływ Dunajcem

Spływ Dunajcem

Przepięknie położone pasmo Pienin posiada jedną z największych europejskich atrakcji turystycznych - spływ drewnianymi tratwami przełomem Dunajca.

Poznaj oferty i zarezerwuj

Stare Miasto

Stare Miasto

Miasto zachwyca zabytkami wpisanymi na listę UNESCO, niepowtarzalną historią oraz atmosferą tętniącego życiem Rynku i krakowskiego Kazimierza. Kraków wygrywa w rankingach popularności z największymi europejskimi metropoliami. Polecamy spacer Drogą Królewską – Barbakan, Stare Mury z Bramą Floriańską, Rynek Główny, Sukiennice, Kościół Mariacki, Wieża Ratuszowa, Zamek na Wawelu.

Poznaj oferty i zarezerwuj

Zakopane

Zakopane

Zakopane jest obowiązkowym punktem na trasie dla osób, które odwiedzają południową część Polski. Położone u podnóża polskich Tatr jest atrakcyjne zarówno latem jak i zimą. Niepowtarzalny charakter architektury oraz regionalnych zwyczajów na długo pozostaje w pamięci turystów. Piękno przyrody  Tatrzańskiego Parku Narodowego urzeka swoją niepowtarzalnością.

Poznaj oferty i zarezerwuj